Здам у довгострокову оренду комерційне нежиле приміщення площею 32.1 кв.м. у м. Харкові, за адресою, вул. Академіка Павлова, 307.
Приміщення знаходиться між 2–ма виходами зі станції метро «Студентська», фасад виходить на вул. Академіка Павлова - червона лінія, високий пішохідний трафік.
Приміщення розташоване на 1 поверсі 16–поверхового будинку обладнане та готове для потреб бізнесу і комерційної діяльності - під розміщення магазину, ломбарду, банку, страхової компанії, фінансової установи.
Перед фасадом приміщення. – місце для парковки автотранспорту.
Приміщення має два входи, два торгові зали площею 16,8 та 10,9 кв. м., підсобну кімнату площею 2,4 кв. м. та санвузол площею 1,7кв.м.
Приміщення капітально відремонтоване, стіни та стеля – бетон, штукатурка, шпатлівка, акрилова фарба. На підлозі – плитка.
У приміщенні - центральне опалення, водогін, каналізація, електрика, є стаціонарний телефон, інтернет, протипожежні сигналізація та обладнання, на вхідних дверях також встановлені дверні ролети, вхід прямий (без сходів) прибудинкова територія облаштована тротуарною плиткою, перилами, вільний підхід та під’їзд, необмежені можливості для встановлення вивісок, підсвіток.

Ціна 30 000 гривень на місяць.

Сохранить

Сдам у довгострокову оренду комерційне нежиле приміщення площею 32.1 кв. м. у

Номер объявления1-0-307689
Цена30000 грн.
Этажи1/16
Площадь32/0/0
На Харьков Эстейт953 дня
Дата актуальности09.06.2018
Владелец
всего 1 объявление
Отправить заявку
Комментарии
Чтобы размещать комментарии войдите в свой аккаунт или зарегистрируйтесь